Teşekkürler

03 Ağustos 2019 Cumartesi günü, “Türkiye Trial Şampiyonası 3. Ayak” yarışı ve 04 Ağustos 2019 Pazar günü, “Karadeniz Offroad Kupası 3. Ayak” yarışı Vezirköprü Offroad Kulübü tarafından Vezirköprü İncesu Mevkiinde gerçekleştirilmiştir.

PELİ Anasponsorluğunda, “Peli Offroad Fest” adı altında yapılan ve otomobil sporlarının farklı iki branşını sporseverlerle buluşmasına destek veren başta, Gençlik ve Spor Bakanlığına, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonuna, Samsun Valiliğine, Samsun Büyükşehir Belediyesine, Vezirköprü Kaymakamlığına, Vezirköprü Garnizon Komutanlığına, Vezirköprü Belediyesine, Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğüne, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne, Samsun AFAD Müdürlüğüne, Samsun 112 Başhekimliğine, Samsun UMKE Birimine, Vezirköprü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Son iki sezondur yarışlarımızın anasponsoru PELİ markasına, spora vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca yarışlarımızın sağlık sponsorluğunu üstlenen Samsun Liv Hospital hastanesine teşekkürler.

2019 Peli Offroad Fest kapsamında yarışlarımızın etkin ve başarılı bir şekilde var olmasına destek veren Fişekçi Orman Ürünleri Sanayine ve Şekerci Otomotive teşekkürlerimizi sunarız. Organizasyonumuza varlığı ile renk katan Redbull markasına teşekkürler.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden katılım sağlayan Ulusal ve Yerel Basın Mensuplarına, Sosyal Medyada Yayın Yapan Haber Gruplarına, Federasyon Görevlilerine, Ankara ve Samsun Gözetmen Kurullarına, kulüplerimize ve yarışmacılarımıza teşekkürler.

Vezirköprü Offroad Kulübü, olarak bu başarılı organizasyona katkı sağlayan tüm kamu kuruluşlara teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla.
Vezirköprü Offroad Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir