Cum. Tem 30th, 2021

Vezirköprü Offroad Kulübü

VEZİRKÖPRÜ ALTERNATİF DOĞA SPORLARI VE OFFROAD KULÜBÜ DERNEĞİ

Karadeniz Offroad Şampiyonu Veziroff

1 min read

Karadeniz Mahalli Offroad Kupası adıyla 5 ayak olarak düzenlenen şampiyonada Vezirköprü Offroad Kulübü’nden Taha Küçüker-Abbas Tasalı ikilisi S4 klasmanında şampiyonluğu elde ettiler. Bilal Altunay-Murat Ulusoy ikilisi de sezonu üçüncü bitirerek çifte mutluluk yaşatmayı başardılar.

Kupanın son yarışı 15-16 Kasım’da Sinoff yarışında mücadele eden ekipler bu yarıştan da ikincilik ve dördüncülük dereceleri alarak sezonu başarılı bir şekilde bitirdiler. Böyleye Vezirköprü Offroad Kulübü, hem organizatör olarak hem de yarışmacı olarak başarılı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Motor hacimlerine göre sınıflandırılan araçlardan en yüksek sınıf olan S4 sınıfında şampiyon olan ikiliden pilot Taha Küçüker yarış sonunda şu açıklamalarda bulundu: “Sezon boyunca bizlerden desteğini esirgemeyen sponsorumuz AYGAZ A.Ş. Karadeniz Bölge Satış Müdürlüğü’ne, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Güven Özyurt’a, Vezirköprü Kaymakamımız Mahmut Kaşıkçı!ya, Vezirköprü Belediye Başkanımız İ. Sadık Edis’e ve bizleri destekleyen bütün kulüp arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.” Karadeniz Offroad Birliği tarafından organize edilen şampiyonada Ocak ayı içinde yapılacak Gala Gecesi ile şampiyonlar kupalarına kavuşacak.

1 (1) 1 (4) 1 (3) 1 (2)

Yorumlar

yorum