Per. Ağu 5th, 2021

Vezirköprü Offroad Kulübü

VEZİRKÖPRÜ ALTERNATİF DOĞA SPORLARI VE OFFROAD KULÜBÜ DERNEĞİ

Gala Gecesinde Veziroff Rüzgarı

2 min read

Gala Gecesinde Veziroff Rüzgarı

Karadeniz Mahalli Offroad Kupası 2014 Sezonu Gala Gecesi Ordu’da düzenlendi. Offroad yarışlarını 2014 sezonu boyunca ta

kip eden ve dereceye girmeye hak kazanan yarışmacılara sezon kupaları verildi. 


Karadeniz Offroad Birliği kulüpleri tarafından organize edilen offroad şampiyonasının 2014 sezonu galası, bu sene Ordu’da düzenlendi. Vezirköprü Offroad Kulübü yarışmacılarından Taha Küçüker-Abbas Tasalı ikilisi S4 sınıfında sezonu birinclikle bitirerek şampiyon olmayı başardılar. Bilal Altunay-Murat Ulusoy ikilisi de S2 sınıfında sezonu üçüncülükle bitirerek sezon kupasını kaldırmayı başardılar. 


S4 sınıfında gelen şampiyonlukla Samsun ilinde bir ilke imza atan ekip, uzun ve yorucu bir maratonun sonunda istedikleri başarıyı elde etti. s4 yani en büyük motor hacimli araçların yarıştığı sınıfta mücadele eden ekip, zorlu bir sezon sonunda Vezirköprü’ye şampiyonluk kupasını getirmeyi başardı.
Ayrıca 2014 yılın içerisinde organize ettiği mahalli offroad yarışı ile de misafirperverliğini gösteren Vezirköprü Offroad Kulübü adına Ahmet Altunay’a, direktör olarak yarışlarda üst düzey görev alan Veziroff Başkanı Metin Yılmaz’a, yarışlar boyunca arkaplan işlerinin yürütülmesinde büyük emeği geçen Tunahan Altunay’a plaket takdim edildi.

Medya ve İletişim Direktörü Taha Küçüker
Vezirköprü Offroad Kulübü

Yorumlar

yorum