Per. Ağu 5th, 2021

Vezirköprü Offroad Kulübü

VEZİRKÖPRÜ ALTERNATİF DOĞA SPORLARI VE OFFROAD KULÜBÜ DERNEĞİ

Bu Sporun Paydaşlarına Teşekkürler

3 min read

2014 Sezonu “TOSFED Trial Kupası” En Yüksek Gözlemci Puanını aldık.

2015 Sezonu “Türkiye Ulusal Offroad Şampiyonası” En Yüksek Gözlemci Puanını aldık.

İki sezondur katıldığımız şampiyonalarda kulüp olarak bu gururu yaşamaya, yaşatmaya vesile olan başta kulüp üyelerimize, emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz.

2016 TOSFED Yarış Takviminde bu sezonda yerimizi aldık. “Türkiye Ulusal Offroad Şampiyonası” 3. Ayak (14-15 Mayıs 2016) yarışını Marmaris’ de organize edeceğiz.

TOSFED Başkanı Serkan Yazici ‘ nın yeniliklerinden biri olan spor festivali kapsamında bu yıl Marmaris’de Mini Festival yapılacaktır. Farklı branşlardaki ulusal yarışların aynı haftada, aynı bölgede yapılacak olması sporumuza prestij kazandırması adına önemli bir mihenk taşı olacaktır.

Bu önemli mini festivalin içinde koşulacak olan “Ulusal Offroad Yarışı” nın kulübümüze layık görülmesi bizler adına gurur verici.

2016 Sezon sonunda “Spor Festivali” (22-23 Ekim 2016) yapılacak ve tüm ulusal branşlardaki organizasyonlar İstanbul’ da olacaktır.

2016 Sezonunda Vezirköprü Offroad Kulübü olarak bölgemizde de ayrıca organizasyon yapacağımızı bildirmek isteriz. Vezirköprü İlçemizde 4 sezondur farklı branş ve statülerde yaptığımız organizasyonlara yine değerli destekçilerimizin katkıları ile devam edeceğiz.

Bu bağlamda iki sezondur elde ettiğimiz bu başarıya vesile olan :

“T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı başta olmak üzere Ana sponsorumuz AYGAZ OTOGAZ, yardımcı sponsorumuz PELİ PARKE ,Samsun Valisi Sayın İbrahim ŞAHİN’e ve Vezirköprü Kaymakamı Sayın Mahmut KAŞIKÇI ’ a yarışma öncesi vermiş oldukları destekten ötürü teşekkür ederiz.
Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt ’a Samsun Büyükşehir Belediyesine ve yıllardır yaptığımız her organizasyonun içinde var olan bize destek veren Değerli Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahimİbrahim Sadık Edis ’ e teşekkürü bir borç biliriz. Vezirköprü Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne ve Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğüne şükranlarımızı sunarız.
Yarışmamızın gözü olan ATC firmasına, Kunduz ormanlarında internet erişimimizi sağlayan UZAY NET firmasına, İletişim sponsorumuz TURKCELL ve VODAFONE GSM operatörlerine, bizi yalnız bırakmayan ÇAYKUR İşletmeleri Genel Müdürlüğüne ve Sağlık Sponsorumuz Samsun Medical Park Hastanesine desteklerinden ötürü teşekkür ederiz. Ayrıca yarışma boyunca güvenliğimizi sağlayan Vezirköprü İlçe Jandarma Komutanlığına, 112 İl Ambulans Servisi Başhekimliğine, Samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne, Samsun UMKE ekibine ve ÖZTEKNİK YANGIN firmasına teşekkür ederiz. Katılımcılarımıza kahvaltı ikramında bulunan Değerli BOĞAZİÇİ UN’ a şükranlarımızı sunarız.
Türkiye Offroad Şampiyonası 2. Ayak Vezirköprü yarışının var olmasını sağlayan tüm kurum ve kuruluşlara, çok değerli sponsorlarımıza, TOSFED Üst Düzey Yöneticilerine, Ankara ve Çorum Gözetmenler Kuruluna, katılım gösteren çok değerli yarışmacılara ve tüm kulüplere, yerel/ulusal basın kuruluşlarına bu güzel organizasyonun her paydaşına ve işin mimarları olan Veziroff Kulüp Üyelerine sonsuz şükranlarımızı sunarız.”

Vezirköprü Offroad Kulübü olarak emeği geçen herkese tekrardan TEŞEKKÜR ederiz.

Metin YILMAZ
Kulüp Başkanı

Yorumlar

yorum