Sal. Ağu 3rd, 2021

Vezirköprü Offroad Kulübü

VEZİRKÖPRÜ ALTERNATİF DOĞA SPORLARI VE OFFROAD KULÜBÜ DERNEĞİ

Ulusal Offroad Yarışı Heyecanı Marmaris’te…

2 min read

Türkiye Offroad Şampiyonası 4. Ayak Veziroff Yarışı bu yıl ilk kez Muğla’nın Marmaris ilçesinde düzenlenecek.
Yarışla ilgili detaylar 22 Nisan 2016 tarihinde yarışa özel hazırlanan web sayfamızda ilan edilecektir.

http://marmaris2016.veziroff.org

Yarışmaya katılım saplayacak sporculara önemli bir hatırlatma olarak şunu da belirtmek isteriz; yarışımız 13 Mayıs 2016 Cuma Günü İdari ve Teknik kontrolle başlayacağından tüm katılımcılar programlarını bu tarihlere göre planlaması gerekmektedir.
13-14-15 Mayıs tarihlerinde başlayacak olan yarışın yanı sıra Tarihi Batı Anadolu Klasik Otomobil Yarışı’ndan oluşan Marmaris Auto Sport Fest, 150 kadar araç ve 300 sporcunun katılımına ev sahipliği yapacak. Avrupa Ralli Kupası, Türkiye Ralli Şampiyonası ve Türkiye Historic Rally Şampiyonası’na puan verecek olan ralliye, ülkemiz haricinde Avrupa ülkelerinden de sporcular katılacak.
YARIŞAN TÜM SPORCULARA ÜCRETSİZ KONAKLAMA
Festival kapsamında düzenlenecek Marmaris Rallisi, Marmaris Offroad Yarışı ve Tarihi Batı Anadolu Klasik Otomobil Yarışı için geçerli konaklama ile ilgili detaylar da Tosfed web sitesinde 19 Nisan tarihinde yayınlanan duyuru ile açıklandı.
Buna göre ralli, offroad ve klasik yarışlarına katılacak olan sporculara; 11-12-13 ve 14 Mayıs tarihlerinde 4 gece pilot ve co-pilot için 1 (bir) double oda ücretsiz olarak verileceği duruyuldu. Ekstra konaklama ihtiyacı olan sporcu, takımlar ve yarışı izlemek isteyen sporseverlere yönelik indirimli otel fiyatları da yine Tosfed web sitesinde ilan edildi.
http://www.tosfed.org.tr/duyurular/271/2016-06.asp

Yorumlar

yorum