Pts. Ağu 2nd, 2021

Vezirköprü Offroad Kulübü

VEZİRKÖPRÜ ALTERNATİF DOĞA SPORLARI VE OFFROAD KULÜBÜ DERNEĞİ

Şampiyonlar Sinop’ta Kupalarını Aldı

2 min read

12 Mayıs 2012 de başalyıp Aralık 2012 de son bulan 7 ayaklı Karadeniz Offroad Oyunları Kupası, 19 Ocak 2013 Cumartesi Sinop şehrinde yapılan  Şampiyonlar Galası ile sonlandırıldı.Gecede yarışlarda dereceye girenlere kupaları takdim edildi.Şampiyonlar Galasına birçok bölgeden katılan kulüplerin yanı sıra Türkiye Otomıbilciler Federasyonu Başkanı Demir Berberoğlu ve Asbaşkanı Yaman Besen de iştirak ettiler.
Gecede turnuva boyunca en centilmen pilot ve co pilot ödülüne Vezirköprü Offroad Kulübü Başkanı Bilal Altunay ve Veziroff üyelerinden Türker Fişekçi layık görüldü.Vezirköprü Offroad Kulübü Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda TOSFED Üst Düzey Yönetici ( Yarış Direktörü ) olan Metin Yılmaz da turnuva boyunca yapmış olduğu hizmetlerden dolayı ödüle layık görüldü. Kulüp üyelerinden Tunahan Altunay’a da  çeşitli yarış ayaklarında yapmış olduğu katkılarından dolayı plaket verildi.

20 Ocak 2013 Pazar günü Sinop şehrinde yapılan 3. Olağan Karadeniz Offroad Birliği Toplantısı sonucunda yeni yönetim kurulu oluşturulmuş olup Vezirköprü Offroad Kulübü Bşkn. Yrd. Metin Yılmaz Karadeniz Offroad Birliği 3. Dönem Yönetim Kuruluna seçilmiştir.

Toplantıda 2013 yarış takvimi oluşturulmuş olup Vezirköprü Offroad Kulubü; Karadenizde bu zamana kadar yapılmamış bir etkinliğe imza atmak için Samsun Offroad Kulübü ile ortaklaşa yapılacak olan Camel Trophy (4×4 araçların yer aldığı, yarışmaktan çok doğayla bütünleşmenin önem arz ettiği, yardımlaşma ve doğa ile tatlı savaşım vermeyi sağlayan etkinliktir.) organize etme kararı almıştır.

Bölgesinde yapmış olduğu etkinliklerle kendini ispatlamış olan Veziroff Kulübü ilçesini ulusal düzeyde temsil etmeye devam etmektedir. Başarılarının devamını diliyoruz.

Yorumlar

yorum