Cum. Tem 30th, 2021

Vezirköprü Offroad Kulübü

VEZİRKÖPRÜ ALTERNATİF DOĞA SPORLARI VE OFFROAD KULÜBÜ DERNEĞİ

Karadeniz Offroad Birliği 2013 Sezon Galası

1 min read

Karadeniz Offroad Birliği Sezon Galası 11 Ocak 2014 Tarihinde Giresun Amazon Areties Hotelde yapılmıştır.Geceye Karadenizde bulunan birçok Offroad kulübü katılmıştır.Yaklaşık 25 kulüp ve 150 adet kulüp üyesinin bulunduğu bu anlamlı gecede Karadeniz Offroad Birliği kapsamında yapılan Mahalli kupanın Şampiyonlarına ödüller verilmiştir.

Geceye Giresun Spor İl Müdürü Zeki ATLI, Belediye Meclis Üyesi Ömer CİNEL,Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Yönetim Kurulu Heyeti,Karadeniz bölgesinde faaliyet gösteren Offroad Kulüpleri ve birçok basın ve Medya Grubu katılmıştır.

Vezirköprü Offroad Kulübü olarak ; 3 ayaktan oluşan Karadeniz Mahalli Yarışlar Kupası sonunda Sınıf 2 Klasmanında İkinci Olan Pilot Bilal Altunay’ı ve Co Pilot Veli Küçüker’i tebrik eder 2014 Sezonunda başarılar dileriz.

Ayrıca bu gecede “2013 Karadeniz Mahalli Yarışlar” Genel Koordinatörlüğünü yapan Kulüp Bşkn. Yrd. Metin YILMAZ’a Katkılarından dolayı plaket takdim edildi. Yine Kulüp üyelerimizden Tunahan ALTUNAY ve Burcu YILMAZ’a bu anlamlı gecede Tüm sezon boyunca Özverili çalışmalarından dolayı plaket takdim edilmiştir.

“En Sportmen Yarışmacı” Ödülünede layık görülen Bilal ALTUNAY ve Veli KÜÇÜKER’e de Kulübümüzü onure ettiklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

VEZİRKÖPRÜ OFFROAD KULÜBÜ

Yorumlar

yorum