Cum. Tem 30th, 2021

Vezirköprü Offroad Kulübü

VEZİRKÖPRÜ ALTERNATİF DOĞA SPORLARI VE OFFROAD KULÜBÜ DERNEĞİ

Veziroff İftar Yemeği 2014

2 min read

Vezirköprü Offroad Kulübü olarak her sene gerçekleştirdiğimiz geleneksel iftar yemeğimizde konuklarımızı ağırladık.

Vezirköprü Offroad Kulübü tarafından her yıl organize edilen iftar yemeğinde yine birlik ve beraberlik ön plana çıktı. İftar yemeğine; Vezirköprü Kaymakamı Mahmut KAŞIKÇI ,Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi  Av. Salih SEFACI,Vezirköprü İlçe Emniyet Müdürü Hakan KARSLI,Vezirköprü Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yener AKSOY, Vezirköprü Orman İşletme Müdürü Hasan Kemal YAYLA katılım gösterdiler. 

Vezirköprü tarihini yansıtan Bedesten içi resturantta bir araya gelen kulüp üyeleri ve Vezirköprü Offroad Kulübünün her daim yanında olan organizasyonların daha kaliteli ve etkin geçmesini sağlayan sponsorlar; başta Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi AŞ. Müdürü Kenan ÖZER ve Palanur İnşaat Ltd. Şti Sefer PALA´ da iftar yemeğinde buluştular. 

Vezirköprü Offroad Kulübü Genel Koordinatörü Metin YILMAZ ” Her yıl büyüyen kurumsal kimliğimizle daha başarılı organizasyonlara imza atmaya devam ediyoruz. 07-08 Haziran 2014 tarihinde Vezirköprü İlçesi Kunduz Ormanlarında icra ettiğimiz “Karadeniz Mahalli Offroad Kupası 4. Ayak” otomobil sporları otoriteleri tarafından tam not almış ve İlçe turizmine katkı sağlamıştır. Bu bağlamda organizasyonlarımızın mimarlarına şükranlarımızı sunuyoruz. Bugün aramızda olamayan Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven ÖZYURT´a kulübüm ve otomobil sporları adına teşekkürlerimi sunuyorum. 2014 Sezonu itibariyle 5. organizasyonumuzu gerçekleştirdik. Kurulduğumuz günden itibaren bize hep sıcak yüzünü gösteren değerli sponsorlarımız Vezirköprü esnafına ve bugün de bizi yalnız bırakmayan değerli basın mensuplarına yürekten teşekkür ederiz. Bugün Ramazan münasebetiyle bir araya gelmemize vasıta olan bu iftar yemeğinde şunu anladık ki : “Biz Büyük Bir Aileyiz”…
Tosfed Trial Kupası 4. Ayak Veziroff Yarışı 06-07 Eylül 2014 Tarihinde Vezirköprü İlçesi Kunduz Ormanlarında kulübümüzün organizatörlüğünde gerçekleştirilecektir. Bölgesinde ilk defa organize edilecek Ulusal formatta olan bu yarış için hazırlıklarına hız kesmeden devam eden kulübümüzün yanında olan kurum ve kuruluşlara, değerli sponsorlarımıza ve değerli basınımıza teşekkür eder, saygılar sunarız.”  açıklamasını yaptı.

Yorumlar

yorum